Popis pozice

Hledáme zkušeného UX/UI designéra/designérku, který/á se nebojí výzev a dokáže efektivně pracovat na návrhu aplikací pro různé platformy včetně desktopu, tabletu a mobilních zařízení.

Co vás čeká

  • práce s UX designovými principy
  • vytváření intuitivních a efektivních uživatelských rozhraní
  • navrhování user-centric řešení pro různé platformy (desktop, tablet, mobilní zařízení)
  • tvorba branddesignu a okrajově i maketingových bannerů atd.
  • vedení workshopů a meetingů s klienty a dalšími zúčastněnými stranami
  • spolupráce s analytiky a projektovými manažery na zpracování projektových dokumentací
  • práce v týmu, kde můžete komunikovat své návrhy a nápady
  • budete přispívat k rozvoji a udržování designových standardů
  • otevřenosť a flexibilita ze strany společnosti

Co od vás potřebujeme

  • zkušenosti s používaním nástrojů jako Adobe Creative Suite, Figma nebo podobných
  • schopnost vizuálně komunikovat prostřednictvím typografie, barev a grafických prvků
  • znalost product discovery, včetně výzkumu trhu, analýzy konkurence, tvorby person, tvorby user journey map a definování produktových požadavků
  • schopnost vytvářet prototypy a interaktivní prvky pro testování a iterativní vývoj designu
  • aktivní komunikace s klientem a adaptování požadavků dle zpětné vazby
  • víte, co obnáší týmová spolupráce; nebojíte se zeptat, když se na něčem zaseknete, ale ani individuální práce vám nerobí problém
  • k úkolům dokážete přistupovat zodpovědně a samostatně
  • nástup ideálně co nejdříve

Nabízíme

  • opravdu pružnou pracovní dobu,
  • home office podle vašich potřeb,
  • 25 dní dovolené (při zaměstnání na pracovní smlouvu),
  • stylové kanceláře na Moraváku v centru Brna,
  • fajn firemní kultura a mladí kolegové,
  • občerstvení (kafe z prémiové pražírny, čaje, ovoce a občas ten koláček),
  • menší i větší teambuildingy (sklípek, splav, chata, laser game i pivko po práci,..),
  • nepravidelné společné snídaně, Multisportka, osobní rozpočet pro vaše potřeby,
  • pet-friendly office,
  • získáš parťáky nejen na pivo, ale i na různé technologické přednášky a meetupy.

Neřekli jsme všechno? Rádi povíme víc osobně.

Zní to dobře?
Ozvěte
se nám