Popis pozice

Naše projekty se neustále rozrůstají a my proto hledáme posily, které nám pomohou s vývojem. Hledáme nejen nové kolegy, ale i kamarády, kteří zapadnou do naší firemní kultury.

Pozice je vhodná pro zkušené vývojáře, ale i studenty a čerstvé absolventy informatiky.

Co vás čeká

  • vývoj nových funkcionalit,
  • komunikace s ostatními vývojáři,
  • později (pokud vám to bude komfortní) i jednání se zákazníky – e-mailem i přes videohovory, včetně řešení problémů,
  • budete mít po ruce seniornějšího kolegu, který v začátcích pomůže.
asistent vedení

Potřebovali bychom od vás

  • předchozí zkušenost s Reactem,
  • dobrá znalost JavaScriptu,
  • HTML, CSS na výborné úrovni,
  • TypeScript a Next.js nejsou podmínka, ale je to velká výhoda,
  • další technologie používané na této pozici: React Query, Hook form, Zod,
  • základní orientace v Gitu,
  • víte, co obnáší týmová spolupráce; nebojíte se zeptat, když se na něčem zaseknete, ale zároveň zvládáte pracovat i samostatně,
  • věnujete nám minimálně 80 hod. měsíčně,
  • k úkolům dokážete přistupovat zodpovědně a samostatně, hodí se i týmový duch a umět se bavit nejen o problémech.

Nabízíme

  • opravdu pružnou pracovní dobu,
  • home office podle vašich potřeb,
  • 25 dní dovolené (při zaměstnání na pracovní smlouvu),
  • Multisport karta, stravenkový paušál, osobní rozpočet 10 000 Kč/rok pro vaše potřeby,
  • firemní akce – někdy párty, jindy sport nebo pivko po práci,
  • skvělá káva, ovoce, čaje, dobroty
  • pet friendly office,
  • získáš parťáky nejen na pivo, ale i na různé technologické přednášky a meetupy,
  • moderní kanceláře v centru Brna na Moraváku.

Zní to dobře?
Ozvěte
se nám