Popis pozice

Hledáme zkušeného Java vývojáře nebo vývojářku pro pomoc s vývojem zakázkového software pro naše zákazníky. Naším zaměřením jsou velké informační systémy, které používají tisíce lidí. Projektů máme spoustu, takže si postupně zkusíte různé věci pro různé zákazníky.

Pozice je vhodná pro zkušené vývojáře, ale i studenty a čerstvé absolventy informatiky.

Co vás čeká

  • vývoj nových funkcionalit,
  • komunikace s ostatními vývojáři,
  • později (pokud vám to bude komfortní) i jednání se zákazníky – e-mailem i přes videohovory, včetně řešení problémů,
  • budete mít po ruce seniornějšího kolegu, který v začátcích pomůže.
úspěšné projekty firmy inqool

Co bychom od vás potřebovali

  • předchozí zkušenost s Javou,
  • Spring Boot,
  • REST,
  • SQL,
  • Git,
  • výhodou: Hibernate, ElasticSearch
  • víte, co obnáší týmová spolupráce; nebojíte se zeptat, když se na něčem zaseknete, ale zároveň zvládáte pracovat i samostatně,
  • věnujete nám minimálně 80 hod. měsíčně,
  • k úkolům dokážete přistupovat zodpovědně a samostatně, hodí se i týmový duch a umět se bavit nejen o problémech.

Nabízíme

  • opravdu pružnou pracovní dobu,
  • home office podle vašich potřeb,
  • 25 dní dovolené (při zaměstnání na pracovní smlouvu),
  • Multisport karta, stravenkový paušál, osobní rozpočet 10 000 Kč/rok pro vaše potřeby,
  • firemní akce – někdy párty, jindy sport nebo pivko po práci,
  • skvělá káva, ovoce, čaje, dobroty
  • pet friendly office,
  • získáš parťáky nejen na pivo, ale i na různé technologické přednášky a meetupy,
  • moderní kanceláře v centru Brna na Moraváku.

Zní to dobře?
Ozvěte
se nám